22 січня Україна відзначає День Соборності. У 1919 році в цей день відбулося проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1fac2.png)
Ідея соборності була, залишається і завжди буде базовою національною цінністю українців, адже наша єдність – це наша зброя. Особливо сьогодні, коли Україна захищає свою незалежність від російського агресора.
Єднаймося – в цьому наша сила. З Днем Соборності! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)